54   3

besiktas_rsİnönü Stadı’nda bu akşam oynanacak son maç öncesi, Beşiktaş Meydanı’nda toplanan taraftarların yolu kapatarak araçların geçişine izin vermemesi üzerine, kalabalığı dağıtmak için meydana gelen yunus polisleri havaya ateş açarak grubu dağıtmaya çalıştı. Bunun üzerine taraftarlar polisin üzerine şişe atmaya başlayınca, olay yerine çevik kuvvet polisleri biber gazıyla müdahale etti. Gaz bombasından etkilenen bazı taraftarlar camiye sığınırken, cumartesi olması nedeniyle çok kalabalık olan tüm Beşiktaş çarşısı gazdan etkilendi. (DHA)

 • 54 ünlü yorumu
Galeride sırala
  Twitter

Okur Yorumları:

 • 3 nediyor.com yorumu
nediyor.com farklı bakış açılarının ve düşüncelerin yayınlandığı özgür ve tarafsız bir paylaşım platformudur. Hakaret ve küfür içeren yorumlar silinmektedir. Sorularınız için moderator@nediyor.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 • Yorum yapabilmek için sisteme giriş yapmalısınız Giriş
 • isimsiz izleyici 12 Mayıs 2013 at 01:34
  Polis de taraftar, anne baba, sosyal hayatta bir birey ve insandır. Onları halkla karşı karşıya getiren basiretsiz tepeden inme yöneticileridir. Öyle ki akademide memura karşı nasıl sert ve faşistce davranacağı nasıl aşağılanacağı nasıl böcek muamelesi yapılacağı öğretilirken 22 - 23 yaşına kadar robot gibi eğitilen sosyal hayattan bihaber bu yöneticileri mezun olur olmaz ayrıcalıklı şaşalı yetkilerle donatılmış yepyeni bir hayat beklemektedir. Bu gibi olayların büyük sorumluları kriz yönetiminde başarısız rütbelilerdir. Beşiktaş taraftarı da bütün bu yaşananların sorumlusudur. Hepsi değil tabi ama insanlıktan nasibini almamış ağzıyla içmesini beceremeyen taraftar bozuntulari ortalığın anasını ağlatmış. Peki olan kime oldu dersiniz?
    
 • Ibrahim Kavaklı 11 Mayıs 2013 at 22:18
  Eğlenmeyi beceremiyoruz bu kesin !