Okan Bayülgen Show TV ile anlaştı

Okan Bayülgen Show TV ile anlaştı

Okan_Bayulgen_332

Gündem  

Bayülgen'in Gezi eylemleri konuundaki tavrı, Gezi destekçisi ünlüler ve eyleme destek verenler arasında tartışma yaratmıştı.
Bayülgen’in Gezi eylemleri konuundaki tavrı, Gezi destekçisi ünlüler ve eyleme destek verenler arasında tartışma yaratmıştı.

Oyuncu Şafak Sezer’in ardından Gezi Parkı eylemlerinin tartışılan isimlerinden ünlü şovmen Okan Bayülgen’in de, yeni yayın döneminde Show Tv’de bir şov programı için el sıkıştığı kaydedildi.

TMSF tarafından Ciner Grubu’na satılan Show TV ile yeniden ekrana dönecek olan Bayülgen, uzun yıllar program yaptığı Kanal D’den ayrılmasının ardından bir süre TV 8′de boy göstermişti. Medyatava’da yer alan habere göre, Bayülgen’in Show TV ile anlaşmadan önce aynı grubun haber kanalı olan Habertürk TV’de haftada 3 gece program yapmak için el sıkıştığı, ancak Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ’ın araya girmesiyle Show TV’de karar kıldığı belirtildi.

Okan Bayülgen bir üniversitede katıldığı bir panelde “Gezi Parkı” üzerine yapmış olduğu yorumlar nedeniyle tavır değiştirmekle suçlanmıştı. Bayülgen, gösterilere katılan eylemci sayısının havanın güneşli olması nedeniyle arttığını söylemişti.

AK Parti iftarında, Gezi Parkı eylemlerine katıldığı için Erdoğan’dan özür dileyerek elini öpmek istediği iddia edilen ve bu tavrı büyük tartışmalara yol açan oyuncu Şafak Sezer de, Show TV’de yarışma programı sunmak için anlaşmaya varmıştı.


Okur yorumları