“O Ses Türkiye”ye damgasını vuran düello

“O Ses Türkiye” yarışmasında düellolar tüm hızıyla devam ederken, dün akşamki bölüm, jüri üyesi Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un takımında yer alan iki güçlü ses Yasemin Demir ve Esra Eren’in düellosuna sahne oldu. Gökhan’ın seçimi ise Yasemin’den yana oldu. Star … Devamı

o_ses_esra_yasemin_

Gündem  

“O Ses Türkiye” yarışmasında düellolar tüm hızıyla devam ederken, dün akşamki bölüm, jüri üyesi Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un takımında yer alan iki güçlü ses Yasemin Demir ve Esra Eren’in düellosuna sahne oldu. Gökhan’ın seçimi ise Yasemin’den yana oldu.

Star TV’de yayınlanan programda, Yasemin ve Esra, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Keskin Bıçak” isimli şarkıyı seslendirdi. İkilinin başarılı performansı salondan ve jüri üyelerinden büyük alkış alırken, programın yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı seyircinin isteği üzerine yarışmacıların şarkıyı bir kez daha seslendirmelerini istedi.

Gökhan, Yasemin ile yarışmaya devam etme kararı alırken, bu yılki format gereği, düellolar aşamasında elenen yarışmayı takımlarına katma imkanına sahip olan diğer jüri üyeleri de Esra için kıyasıya rekabete girdi. Performansı büyük beğeni toplayan Esra Eren yarışmaya Ebru Gündeş ile devam etme kararı aldı.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ve üçüncü sezonu devam eden yarışmanın jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz’dan oluşuyor.


Okur yorumları