Alçı ile Ilıcak arasında “Operasyon” tartışması

CNN Türk ekranlarında yayınlanan “Dört Bir Taraf” programının bu akşamki bölümüne Nagehan Alçı ile Nazlı Ilıcak arasında son günlerde yaşanan gelişmelere ilişkin tartışma damga vurdu. 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla başlayıp emniyet ve yargıda yaşananlara uzanan son günlerdeki gelişmeleri … Devamı

İki isim 17 Aralık süreci sonrası sık sık karşı karşıya gelmeye başladı.
İki isim 17 Aralık süreci sonrası sık sık karşı karşıya gelmeye başladı.
Gündem  

CNN Türk ekranlarında yayınlanan "Dört Bir Taraf" programına gazeteci Nagehan Alçı yorumcu olarak katılıyor.
CNN Türk ekranlarında yayınlanan “Dört Bir Taraf” programına gazeteci Nagehan Alçı yorumcu olarak katılıyor.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan “Dört Bir Taraf” programının bu akşamki bölümüne Nagehan Alçı ile Nazlı Ilıcak arasında son günlerde yaşanan gelişmelere ilişkin tartışma damga vurdu.

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla başlayıp emniyet ve yargıda yaşananlara uzanan son günlerdeki gelişmeleri “Birileri ülkeyi yönetilemez hale getirmek istiyor” şeklinde yorumlayan Nagehan Alçı’ya karşı çıkan Nazlı Ilıcak, “Ben yürütülen soruşturmaları yolsuzluk operasyonu alarak görüyorum” dedi.

Nagehan Alçı’ya “Yolsuzluk iddialarına sahip çıkmak AK Parti’yi daha çok yıpratır” uyarısında bulunan Ilıcak, Alçı’nın itirazları üzerine, “O bulunan paralar savcıların mı, hakimlerin mi yoksa polisin mi? İnsan utanır biraz” diyerek çıkıştı.

Nagehan Alçı ise 7 Şubat MİT kriziyle başlatılan bir senaryonun Hükümeti yıkmak için sahnelendiğini ve son yolsuzluk soruşturmalarının bunun bir devamı olduğunu savundu.


Okur yorumları