Soner Yalçın’ın babası vefat etti

OdaTV imtiyaz sahibi ve Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın’ın Çorum’da yaşayan babası Mehmet Ali Yalçın (88), tedavi gördüğü Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi. Çorum Ulu Cami’den kaldırılacak Mehmet Ali Yalçın’ın cenazesi kılınacak öğle namazının … Devamı

soner_yalcin_ulusal_kanalda_hangi_sunacak_h8316

Gündem  

Soner Yalçın 2009 yılında çıkan “Bu Dinciler O Müslümanlara Benzemiyor” kitabının girişinde babası Ali Mehmet Yalçın’ı şu satırlarla anlatmıştı.
Soner Yalçın, “Bu Dinciler O Müslümanlara Benzemiyor” adlı kitabının girişinde babası Ali Mehmet Yalçın’ı anlatmıştı.

OdaTV imtiyaz sahibi ve Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın’ın Çorum’da yaşayan babası Mehmet Ali Yalçın (88), tedavi gördüğü Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi.

Çorum Ulu Cami’den kaldırılacak Mehmet Ali Yalçın’ın cenazesi kılınacak öğle namazının ardından Ulu Mezarlık’ta toprağa verilecek.

Bir süredir rahatsız olan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Yalçın, tedavi görüyordu. Cuma günü durumu ağırlaşınca İstanbul’da yaşayan oğlu Soner Yalçın’a haber verildi. Soner Yalçın, apar topar Çorum’a gtti ve babasıyla vedalaşma, helallik alma fırsatı yakaladı.


Okur yorumları