Asena Atalay’dan Caner Erkin’e bir dava daha

Daha önce iki kere icra takibi başlatan ve son olarak Caner Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle malların paylaşımı için dava açan Asena...

Erdal Tosun’un ölümüne neden olan sürücü tahliye edildi

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Tosun'un kullandığı araca çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla yargılanan sanık tahliye edildi.

İrfan Değirmenci’nin yerine gelen isim belli oldu

Kanal D'de, İrfan Değirmenci'nin işine son verildikten sonra sabah haberlerini Gözde Atasoy'un sunacağı speküle ediliyor.

Dedesi 2. Abdülhamit’in ölüm yıl dönümünü bilemedi

2’nci Abdülhamit’in beşinci kuşak torunu olan Nilhan Osmanoğlu, Beyaz TV’deki canlı yayında bu yıl dedesinin kaçıncı ölüm yıl dönümü olduğu sorusuna 'Bilmiyorum' yanıtını verdi.

Şevket Çoruh’tan Değirmenci tepkisi: “Beni de kovun”

Oyuncu Şevket Çoruh, rol aldığı dizinin yayınlandığı Kanal D'nin, referandumda 'Hayır' oyu vereceğini açıklayan İrfan Değirmenci'yi kovmasına, 'Ben de 'Hayır diyorum beni de kovun' sözleriyle tepki gösterdi.

Murat Yıldırım: “Çoluk çocuğa karışmak için ‘Evet’ diyeceğim”

'Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sunucusu, oyuncu Murat Yıldırım referandumda neden 'Evet' diyeceğini, ' Çoluk çocuğa karışmak istiyorsam devletin bekâsına ihtiyacım var' sözleriyle açıkladı.

RTÜK Müge Anlı’ya verdiği cezayı geri aldı

RTÜK, ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın ‘insan kaçakçılarıyla canlı bağlantısı’ nedeniyle kestiği 1 milyon 320 bin liralık para cezasını kaldırdı.

Doktor Aksoy’dan “11 yaşındaki kızlar çıtır olur” özrü

Katıldığı sabah programında '11 yaşındaki kızlar çıtır olur' ifadeleri nedeniyle tepkilerin odağına yerleşen Dr. Cihan Aksoy, yaptığı açıklamayla özür diledi ve üniversitedeki görevinden de ayrıldığını bildirdi.

“11 yaşındaki kızlar çıtır olur” sözleri programdan etti

Show TV'de 'Zahide Yetiş'le' isimli sabah programına konuk olan Dr. Cihan Aksoy'un, canlı yayında '11 yaşındaki kızlar çıtır olur' ifadelerini kullanmasının ardından NTV'deki programına son verildi.

Yapımcı ve klip yönetmeni Ayşe Ersayın yaşamını yitirdi

Ünlü yapımcı ve yönetmen Ayşe Ersayın hayatını kaybetti. Ersay'ın bu sabah Ajda Pekkan'ın evinde kalp krizi geçirdiği belirtiliyor.
- Reklam -

En güncel içerikler

Erdoğan’dan başkanlık karşıtlarına: “Yalancı gafiller”

Başkanlık sistemini öngören anayasa değişikliği referandumu için meydanlara inen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hayır"cıları yalan söylemekle suçladı, "gafil" sözleriyle niteledi. Gaziantep'te 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda...

Deniz Seki’nin nişanlısı Faruk Salman ilk kez konuştu

Cezaevinde halen tutuklu bulunan şarkıcı Deniz Seki ile nişanlı olan Faruk Salman, Seki'nin cezaevinden çıkmasının ardından evleneceklerini açıkladı. Hürriyet Kelebek'ten Cengiz Semercioğlu'na konuşan Salman, Seki...

İmam camide Erdoğan’ın mitingine çağrı yapınca ortalık karıştı

Gaziantep'te, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün yapacağı başkanlık mitingi için camide cemaate çağrı yapan imam protesto edildi. Amatör görüntülere yansıyan gerilimin adresi Gaziantep'teki Cahit Nakıpoğlu...