16
17
16
12

Naylon poşet yasağı sonrası başlayacak file ve kese kağıdı dönemi için Twitter’da verilen tepkiler

TPF Yönetim Kurulu Başkanı Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Temeli atılan 1915 Çanakkale Köprüsü hakkında bilinenler, bilinmeyenler ve tepkiler

1915 Çanakkale Köprüsü'nün temeli, tarihin en kanlı savaşının yıl dönümünde atıldı. Dünyanın en uzunu olacağı duyurulan köprünün Cumhuriyet'in 100'üncü yılı olan 2023'te açılması planlıyor. Hazine garantisi ise tartışmaların odağında.

Özhaseki’nin yılını ve büyüklüğünü verdiği deprem haberine manidar tepkiler

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, yapılan araştırmaların, Marmara'da 2030 yılına kadar 7.2 büyüklüğünde bir deprem olacağına işaret ettiğini söyledi.

Deprem bu kez doğuyu vurdu, yürekler ağızlara geldi

Merkez üssü Adıyaman'ın Samsat ilçesi olan 5,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde 2 kişi hafif yaralandı.

Tarihi sura portatif çatı monte edilip, düğün salonu açıldı

İstanbul Fatih Belediyesi UNESCO Dünya Mirası listesinde olan tarihi surların üzerine çatı monte ederek, düğün salonu olarak kullanıma açtı.

Ortaylı’nın yıkılan Karaköy Yolcu Salonu tepkisi: “Dolmabahçe’yi de yıkabilirler”

Tarihçi, yazar İlber Ortaylı, Galataport Projesi kapsamında 'tehlike arz ediyor' gerekçesiyle Cumhuriyet'in ilk eserlerinden Karaköy Yolcu Salonu'nun yıkılmasına tepki gösterdi.

Hayvanseverler ayakta: Alanya’da 30 sokak kedisi zehirlenerek katledildi

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir sitesinin bahçesinde zehirlenmiş halde yaklaşık 30 kedi bulundu.

Hayvanlara yapılan eziyet canlarına yeten üç arkadaş açlık grevinde

Üç arkadaş, Zonguldak'da hayvanlara yapılan şiddeti protesto etmek için 2 gündür açlık grevi yapıyor.

Dünyanın 8’nci kıtası “Zealandia” olabilir

Bilim adamları, Pasifik Okyanusu'nun altında dünyanın sekizinci kıtası olarak kabul edilebilecek bir kara parçası buldu. "Geological Society of America's Journal" dergisinde yayımlanan makaleye göre, Pasifik...

Koruma altındaki Göksu Deltası’nda yangın

Mersin'in Silifke ilçesindeki çok sayıda kuş türü ve bitki çeşidine ev sahipliği yapan koruma altındaki Göksu Deltası'nda arazi koşulları nedeniyle müdahale edilemeyen yangın söndü. Deltanın...
- Reklam -

Popüler içerikler

Caner ve Berke’nin 3 ay önce başlayan “izdivaç” evliliğinde boşanma başvurusu

ATV’de ekrana gelen Esra Erol'un izdivaç programında tanışan ve 1 Nisan'da evlenen Caner ve Berke'nin evliliği yol ayrımına geldi.

Bakırköy yeni güne patlama sesiyle uyandı

İstanbul Bakırköy'de bir iş yerinde doğalgazdan kaynaklandığı değerlendirilen patlama yaşandı. Olayda bir kişi yaralandı.

Uykusuz’un “Adalet Yürüyüşü” ile ilgili karikatürü tepkilerin odağında

Mizah dergisi Uykusuz'un, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde süren 'Adalet Yürüyüşü' ile ilgili karikatürü tepkilerin odağına yerleşti.

Kim der 42 yaşında diye

42 yaşındaki Tayvanlı tasarımcı Lure Hsu, 'sıra dışı' genç görünümüyle görenleri hayrete düşürüyor. Sosyal medyanın ilgi odağı olan Lure, genç kalmasını sebze ağırlıklı beslenmesine ve bol su tüketmesine bağlıyor.

Beşiktaşlı Oğuzhan oyuncu aşkıyla tatilin tadını çıkartıyor

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile 'No:309' dizisinin 'Lale Yenilmez'i oyuncu Demet Özdemir, Bodrum-Gümüşlük’te tatil yaparken görüntülendi. Daha önce ilişki iddialarını yalanlayan ikiliden Özdemir, sevgilisini sırtından öperken objektiflere takıldı.

Bizi takip edin

252,936BeğeniBeğen
17,120TakipçiTakip et