33
5
7
denizatı
5
Fethiye
Fethiye, loca

Fethiye’de “denize sıfır loca” tepkilerin odağında

Fethiye’de dünyanın en iyi plajları arasında gösterilen Kumburnu’da günlük kiralanan denize sıfır 12 ahşap loca, tatilcilerin ve Demokrat Partili belediye başkanı Behçet Saatcı’nın tepkisini çekti.

Aşiyan Parkı kapatıldı, ağaçlar işaretlendi

İstanbul Bebek'te bulunan Aşiyan Parkı Rumeli Hisarüstü-Aşiyan Füniküler Hattı istasyon yapımı için kapatıldı.
Anıtkabir

Anıtkabir arazisi yapılaşmaya mı açılıyor?

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Anıtkabir Koruma Amaçlı İmar Planı'nı değiştirdi. Yeni plan değişikliğinin, Anıtkabir arazisinde yapılaşmaya olanak tanıdığı öne sürülüyor.

Efes Antik Kenti’nde yemekli organizasyon infiali

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan İzmir'deki Efes Antik Kenti'nde yapılan yemekli organizasyon, tepkilerin odağına yerleşti.

Uzungöl’ün son hali isyan ettirdi

Trabzon'un Çaykara ilçesinde bulunan Uzungöl, yıllar içinde kontrolsüz yapılaşma nedeniyle doğallığını tamamen kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

“Zeytinliklerin ölüm fermanı” olarak nitelenen madde tasarıdan çıkarıldı

Zeytinliklerin ölüm fermanı' olarak nitelendirilen, zeytinlik sahalarında yatırımın önüne açan madde, TBMM Sanayi Komisyonu'nda, ilgili tasarıdan çıkarıldı.

Tepkilerin odağındaki zeytinlik maddesi komisyona geri çekiliyor

Büyük tartışmalar yol açan, zeytinliklerin ‘ölüm fermanı’ olarak nitelenen, zeytinlik sahalarında yatırım yapılmasına izin verilebilmesine yönelik madde, komisyona geri çekilecek.

Gökmedrese’nin çinileri asitle temizlenip maviye boyandı

Sivas’taki Selçuklu döneminden kalma 750 yıllık Gökmedrese’nin minarelerinde ve minare kaidesinde yer alan çinilerin asitle temizlenerek yok edilmesinin ardından maviye boyandığı ortaya çıktı.

Naylon poşet yasağı sonrası başlayacak file ve kese kağıdı dönemi için Twitter’da verilen tepkiler

TPF Yönetim Kurulu Başkanı Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Temeli atılan 1915 Çanakkale Köprüsü hakkında bilinenler, bilinmeyenler ve tepkiler

1915 Çanakkale Köprüsü'nün temeli, tarihin en kanlı savaşının yıl dönümünde atıldı. Dünyanın en uzunu olacağı duyurulan köprünün Cumhuriyet'in 100'üncü yılı olan 2023'te açılması planlıyor. Hazine garantisi ise tartışmaların odağında.
- Reklam -

Popüler içerikler

Beyaz TV sunucusu duyurdu: “Gökçek önümüzdeki günlerde istifasını verecek”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in yönettiği Beyaz TV'de bir programın sunuculuğunu üstlenen Tahir Sarıkaya, 'Melih Gökçek önümüzdeki günlerde istifasını verecek' dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde eylem

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bazı sosyal hizmet merkezlerinde ek ders ücreti karşılığında çalışan bir grup işçi, belediyenin kadrosuna alınmadıkları gerekçesiyle eylem yaptı.

Mustafa Erdoğan’dan Gülben Ergen’e destek

Görsel ve yazılı basın ile sosyal medyada kendisi hakkında ortaya atılan iddialar üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunan Gülben Ergen’e çocuklarının babası Mustafa Erdoğan’dan destek geldi.

Kenan İmirzalıoğlu’ndan rest iddiası: “Hepiniz gidersiniz”

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynadığı ‘Mehmed-Bir Cihan Fatihi’ setinde, yönetmenle tartıştığı ve 'Hepiniz gidersiniz" dediği iddia edildi.

Araçlarda cam filmi ve renkli cama yeniden yasak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle araçlarda cam filmi ve renkli cam yeniden yasak kapsamına alındı.

Bizi takip edin

247,918BeğeniBeğen
16,976TakipçiTakip et