7
denizatı
5
Fethiye
9
Fethiye, loca
8
Anıtkabir

Anıtkabir arazisi yapılaşmaya mı açılıyor?

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Anıtkabir Koruma Amaçlı İmar Planı'nı değiştirdi. Yeni plan değişikliğinin, Anıtkabir arazisinde yapılaşmaya olanak tanıdığı öne sürülüyor.

Efes Antik Kenti’nde yemekli organizasyon infiali

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan İzmir'deki Efes Antik Kenti'nde yapılan yemekli organizasyon, tepkilerin odağına yerleşti.

Uzungöl’ün son hali isyan ettirdi

Trabzon'un Çaykara ilçesinde bulunan Uzungöl, yıllar içinde kontrolsüz yapılaşma nedeniyle doğallığını tamamen kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

“Zeytinliklerin ölüm fermanı” olarak nitelenen madde tasarıdan çıkarıldı

Zeytinliklerin ölüm fermanı' olarak nitelendirilen, zeytinlik sahalarında yatırımın önüne açan madde, TBMM Sanayi Komisyonu'nda, ilgili tasarıdan çıkarıldı.

Tepkilerin odağındaki zeytinlik maddesi komisyona geri çekiliyor

Büyük tartışmalar yol açan, zeytinliklerin ‘ölüm fermanı’ olarak nitelenen, zeytinlik sahalarında yatırım yapılmasına izin verilebilmesine yönelik madde, komisyona geri çekilecek.

Gökmedrese’nin çinileri asitle temizlenip maviye boyandı

Sivas’taki Selçuklu döneminden kalma 750 yıllık Gökmedrese’nin minarelerinde ve minare kaidesinde yer alan çinilerin asitle temizlenerek yok edilmesinin ardından maviye boyandığı ortaya çıktı.

Naylon poşet yasağı sonrası başlayacak file ve kese kağıdı dönemi için Twitter’da verilen tepkiler

TPF Yönetim Kurulu Başkanı Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Temeli atılan 1915 Çanakkale Köprüsü hakkında bilinenler, bilinmeyenler ve tepkiler

1915 Çanakkale Köprüsü'nün temeli, tarihin en kanlı savaşının yıl dönümünde atıldı. Dünyanın en uzunu olacağı duyurulan köprünün Cumhuriyet'in 100'üncü yılı olan 2023'te açılması planlıyor. Hazine garantisi ise tartışmaların odağında.

Özhaseki’nin yılını ve büyüklüğünü verdiği deprem haberine manidar tepkiler

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, yapılan araştırmaların, Marmara'da 2030 yılına kadar 7.2 büyüklüğünde bir deprem olacağına işaret ettiğini söyledi.

Deprem bu kez doğuyu vurdu, yürekler ağızlara geldi

Merkez üssü Adıyaman'ın Samsat ilçesi olan 5,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde 2 kişi hafif yaralandı.
- Reklam -

Popüler içerikler

Yılın düğünü gerçekleşti

Dün Marsilya'da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, bugün Fransa’nın sahil kasabası St.Tropez’de özel davetliler eşliğinde düğün yaptı.

Şeyma Subaşı’nın yıllar içindeki büyük değişimi

'Var Mısın Yok Musun' programına katıldıktan sonra hayatı bir anda değişen Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, fiziksel olarak da yıllar içinde büyük bir değişim geçirdi.
İrem Derici

İrem Derici’nin sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama

Sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan şarkıcı İrem Derici’nin sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama geldi.

Ahmet Hakan ti’ye aldı, Tuğçe Kazaz’ın yanıtı sert oldu

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, AK Parti’den soğumaya başladığını söyleyen eski manken Tuğçe Kazaz'ı 'Ey CHP saflarına al' diyerek, ti'ye aldı, Kazaz'ın yanıtı ağır oldu.

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”dan yeni sezona sarsıcı başlangıç

ATV'de ekrana gelen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' (EDHO) dizisinin dün akşam yayınlanan yeni sezon ilk bölümü izleyenleri adeta şoke etti.

Bizi takip edin

249,253BeğeniBeğen
16,982TakipçiTakip et