Eser West’in Survivor pişmanlığı

0
8

“Survivor 2017” yarışmasına açlığa dayanamadığı gerekçesiyle kendi isteğiyle ayrılan Eser West, canlı yayında açıklamalarda bulundu.

“KEŞKE DAYANABİLSEYDİM”

TV8’de “Survivor Panorama” programının konuğu olan Eser West, “Survivor’u bıraktığın için pişman mısın?” sorusunu, “Şimdi ‘Keşke dayanabilseydim’ diyorum. Keşke açlık beni kısıtlamasaydı. Survivor’ı daha önce izlemiyordum, geri geldiğimde takımımı izlemeye başladım. Mesela Ogeday yarışırken çok heyecanlanıyorum. Hakikaten heyecan verici bir şey” diye yanıtladı.

“GERÇEKTEN YEMEK VERMİYORLAR MI?”

West, yarışmadan elenmesine neden olan açlık konusunda ise “Sokakta herkes ‘Gerçekten yemek vermiyorlar mı?’ diye soruyor. Verseler benim burada ne işim var?” şeklinde konuştu.

27 yaşındaki West, yarışmadan ayrıldıktan sonra insanların, “neden dayanamadın, dayansaydın Kıbrıs’taydın” dediklerini de sözlerine ekledi.

SEVGİLİSİNDEN AYRILDI

“Kısmetse Olur” isimli evlilik programında tanışan ve bu programla isimlerini geniş kitlelere duyurarak adeta yarışmanın yıldızları haline gelen Eser West ve sevgilisi Cansel Çördük geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Çift birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını sosyal medyadan silerek birbirlerini takip etmeyi de bırakmıştı.

Ayrılık sonrası Cansel, Instagram hesabından “Her son yeni bir başlangıçtır hayatta” notuyla kendi fotoğrafını paylaştı.

Eser West, “Kısmetse Olur” programından sonra Survivor 2017’ye katılmıştı. Daha sonra açlığa dayanamadığını gerekçe göstererek kendi isteğiyle Survivor’dan ayrılmıştı.

İLGİLİ TWEET'LER