Kadınlara kabus olan hayvanlar

Ne dertleri var bilinmez ama kadınlara hiç de sıcak olmayan yüzlerini gösteren hayvanları derledik...

Ziyaretçilerini çocukluğuna götüren müze

Türkiye’deki 6 oyuncak müzesinden birisi olan Celil Atasever Oyuncak Müzesi’nde 1890’lı yıllardan günümüze kadar oyuncaklar sergileniyor.

Üşengeçler için ideal icatlar

Cin fikirli girişimcilerden üşengeçler için bulunmaz icatlar... Kar topu yapıcıdan muz dilimleyiciye, yastığa dönüşen kravattan şişe kapağı açıcı kumandaya kadar ne isterseniz var...

Çaresizliğin resmi

Üzülmek serbest... Elden bir şeyin gelmediği o talihsiz anları derledik.

Ev sahibine kızıp satın aldıkları otobüse yerleşen Gürcü çift

Gürcistan'da yaşayan Julie and Andrew Puckett çiftinin kirayı artıran ev sahibine kızıp, bir otobüste kurdukları yeni yaşamlarıyla tanışın...

AK Parti kongresinden geriye kalan fotoğraflar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1414 oyla yeniden genel başkan seçildiği AK Parti 3'üncü Olağanüstü Büyük Kongresi bugün Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreden geriye dikkat çeken bu fotoğraflar kaldı...

Kız arkadaşı olmayan bilgisayar mühendisi gelinin imdadına erkek arkadaşları yetişti

Brezilyalı 24 yaşındaki bilgisayar mühendisi öğrencisi Rebeca, yeterli kız arkadaşı olmadığı için düğününde mecburen erkek arkadaşlarını nedime yaptı. Düğün öncesi geçirdikleri eğlenceli anları da sosyal medya hesaplarından paylaştı.

87 yaşındaki Halime Nine’den yamaç paraşütü şovu

Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Babadağ'dan geçen yıl torunuyla uçuş yapan 87 yaşındaki Halime Akcan'ın görüntüleri, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Öfkeli sevgiliden en yaratıcı intikam

İngiltere'de sevgilisinin sızıp kalmasıyla romantik zaman geçirme planı suya düşen Natalie Weaver, intikamını sevgilisi derin uykudayken, yüzüne makyaj yaparak ve takma tırnak yapıştırarak aldı. Fotoğraflarını da Snapchat hesabından paylaştı.

Paydos vakitlerinde asla bulunmak istemeyeceğiniz yerler

Dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, iş için yollara dökülen kalabalıklar her zaman olacak. Ancak bazı şehirler ve ülkeler var ki, insan kendini o kalabalık içinde hayal bile etmek istemiyor. İşte İstanbul'un dahil olmadığı paydos vakitlerinde asla bulunmak istemeyeceğiniz o yerler...
- Reklam -

Popüler içerikler

Erdoğan’dan Topbaş’ın damadı açıklaması

İBB Başkanı Topbaş’ın FETÖ’den tutuklanan damadı Kavurmacı’nın tahliyesiyle ilgili ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yargıyla alakalı bir konu. Kalkıp da AK Parti’ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' dedi.

Sinir krizi geçiren gelin adayı Aycan sosyal medyanın dilinde

İnternet üzerinden yayınlanan arkadaşlık programı 'Kısmetse Olur'da, iki kadın yarışmacı Aycan ve Gamze arasında çıkan tartışma sonunda, Aycan sinir krizi geçirdi.

Bahçeli’nin Erdoğan’a “Topbaş’ın damadı” yanıtı yankılanıyor

MHP lideri Bahçeli, Topbaş'ın damadı Kavurmacı'nın tahliye edilmesine ilişkin eleştirilerine 'AK Parti'ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' diyerek tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Kavurmacı’yı müdafaa ederek AKP’ye fatura kesildiğini söylemek hem makul, hem meşru, hem de mantıki bir değerlendirme değildir' şeklinde yanıt verdi.

Güneydoğu’da iki ilçe il, iki il ilçe oluyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Cizre şehir olacak dedik ya. Yani Şırnak, Cizre'ye dönüşecek, Hakkari de Yüksekova'ya dönüşecek. Neresi şehir olur, neresi olmaz onu iyi bilirim' diye konuştu.

Online alışveriş mağduru kadınlar paylaşımlarına devam ediyor

Online alışveriş mağduru olan kadınlar, başlarını gelenleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor.

Bizi takip edin

254,100BeğeniBeğen
17,151TakipçiTakip et