Dünyanın en zenginleri belli oldu: Gates zirvede, Trump sert çakıldı

Microsoft'un kurucusu Gates, Forbes'un dünyanın en zenginleri listesinde bu yıl da zirvede yer aldı. ABD Başkanı seçilen Trum ise 220 basamak birden geriledi.

Bahçeli’nin “Bizde diktatör olmaz çünkü diktatör Türkçe değil” savunması gündemde

MHP lideri Bahçeli, 'anaysa değişikliği referandumundan 'Evet' çıkarsa Erdoğan diktatör olur' söylemleriyle ilgili, 'Türkiye’de diktatör olmaz. Bir defa diktatör Türkçe değil' dedi.

Erdoğan’dan “tek adam” eleştirilerine “O zaman Gazi Mustafa Kemal’e hakaret ediyorsun” yanıtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefetten gelen anayasa değişikliği teklifine yönelik 'tek adam' eleştirilerine, 'İki de bir tek adam, o zaman Gazi Mustafa Kemal'e hakaret ediyorsun' şeklinde yanıt verdi.

Hayırcıları “Gelecek nesiller sizi mezarda yatırmaz” diyerek korkutan Kuzu hakkında yapılmış 10 yorum

Ensar Vakfı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kuzu, referandumda 'Hayır' oyu verecekleri, 'Gelecek nesiller sizi mezarda yatırmaz, sürekli gelir sizi orada rahatsız eder' sözleriyle iknaya çalıştı.

Bağış’ın “Evet’ demezsek iç savaş çıkar” tehdidi tartışma yarattı

AK Partili Egemen Bağış, 16 Nisan'da gerçekleşecek anayasa değişikliği referandumu ile ilgili, 'İç savaş yaşanmaması için 'evet' demeliyiz' tehdidinde bulundu.

Erdoğan’ın Avrupa’daki gurbetçilere “Üç değil beş çocuk yapın” çağrısı gündemin odağında

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Avrupa'daki kardeşlerime sesleniyorum; üç değil beş çocuk yapın' dedi.

Soylu’nun “Avrupa’ya her ay 15 bin mülteci gönderelim” sözleri tartışmaların odağında

Almanya ve Hollanda ile yaşanan toplantı krizi nedeniyle Avrupa'ya tepki gösteren İçişleri Bakanı Soylu, 'İsterseniz her ay size göndermediğimiz 15 bin mültecinin önünü açalım da aklınız bir şaşırsın' dedi.

Kurtulmuş’un “Evlilik programlarını KHK ile kaldıracağız” açıklaması gündemde

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, yoğun şikayet alan evlilik programlarını büyük ihtimalle bir KHK düzenlemesiyle kaldıracaklarını açıkladı.

Gökçek’in “sehven” dediği “İB.Kalın” paylaşımının etkileri sürüyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in 'sehven' paylaştığını savunduğu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'a yönelik 'İB. KALIN' mesajı, sosyal medyanın dilinden düşmüyor.

CHP’nin “Mavi Boncuk” uyarlaması referandum şarkısına yorumlar

CHP, halk oylaması kampanya müziği olarak Emel Sayın'ın seslendirdiği 'Mavi Boncuk' şarkısını yeniden uyarladı.
- Reklam -

Güncel galeriler

Popüler içerikler

Nusret yeni şovuyla ilgi odağı oldu, görüntüleri 4 milyon kez izlendi

'saltbea' adı altındaki tuz dökme hareketi ile dünyada büyük üne kavuşan işletme sahibi Nusret Gökçe, yeni bir şovla takipçilerinin karşısına çıktı.

AK Partili vekil, Kılıçdaroğlu’na “araba yapamadık” diye isyan etti

AK Parti Milletvekili Çamlı, katıldığı bir programda, 'Biz daha bir araba yapamadık Kılıçdaroğlu. Daha bir araba yapamadık. Utanmıyor muyuz?' diye isyan etti.

Gelin adayı kendisine benzetilen İrem Derici dalgasını geçti

Zuhal Topal'la evlenme programına aday olarak katılan bir gelin adayı, şarkıcı İrem Derici'ye olan benzerliği ile şaşırttı. Derici, benzetme karşısında dalgasını geçti.

Sneijder’in ülkesinde yöneltilen Türkiye ve Erdoğan sorularına verdiği yanıtlar gündemde

Galatasaray'ın Hollandalı oyuncusu Sneijder, ülkesinde bir gazetecinin iki ülke arasındaki diplomatik krize ilişkin sorularıyla ilgili, Türkiye lehine açıklamalarda bulundu.

Spor dünyasından tuhaf gelebilecek 23 kare

Spor müsabakaları kimi zaman tekrarı güç anlara ve tuhaf olaylara sahne olabiliyor... İşte sizin için derlediğimiz 23 kare...