6
8
8
14

Bülent Arınç bir dönem çok konuşulan Gökçek paylaşımını yeniden gündeme taşıdı

TBMM eski Başkanı ve Başbakan eski Yardımcısı Bülent Arınç, istifa tartışmalarının odağındaki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili bir dönem çok konuşulan paylaşımını yeniden gündeme getirdi.

Abdülkadir Selvi Melih Gökçek’in yerine gelecek ismi açıkladı

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Abdülkadir Selvi, CNN Türk canlı yayınında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in yerine gelecek ismi açıkladı.

AK Parti’de başkanlardan önce Şaban Dişli istifa etti

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, 'Genel Başkan Danışmanlığı' görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Erdoğan’ın “Üç belediye başkanımız istifa hazırlığı içinde” sözleri gündemde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Üç belediye başkanımız istifalarını verdiler. Şimdi üç belediye başkanımız daha var. Şu anda da zannediyorum bu istifayı vermenin onlar da hazırlığı içerisindeler' dedi.

CHP’den muhtarlara nikah yetkisi için teklif

Müftüye nikah yetkisi tanıyan tasarının Meclis'ten geçmesinin ardından CHP, köy muhtarlarının yanı sıra mahalle muhtarlarına da nikah kıyma yetkisi verilmesi için teklif verdi.

Tacizle suçlanan belediye başkanı tutuklandı

Hakkındaki alıkoyma iddiaları üzerine gözaltına alınan Bolu'nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti beldesinin AK Partili belediye başkanı Saim Çevik tutuklandı.
müftü nikahı

Müftülere nikah kıyma yetkisi veren düzenleme Meclis’ten geçti

Kamuyoyunda tartışma yaratan müftülere resmi nikah kıyma veren madde Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildi.

Erdoğan’dan istifaya direnen üç başkana “Sonuçları ağır olur” uyarısı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara, Bursa ve Balıkesir’in büyükşehir belediye başkanlarına istifalarını verme talebinin iletildiğini belirterek, ayrılmamaları halinde sonucun ağır olacağını vurguladı.

Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri “iptal edildi”

Bugün itibariyle polis araçları hariç, bütün çakarlı araçların geçiş üstünlükleri iptal edildi. Konvoy haricinde çakar yakmak da yasaklandı.

AK Partili Niğde Belediye Başkanı da istifa etti

AK Parti'de istifası beklenen belediye başkanları arasında yer aldığı konuşulan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
- Reklam -

Popüler içerikler

Beyaz TV sunucusu duyurdu: “Gökçek önümüzdeki günlerde istifasını verecek”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in yönettiği Beyaz TV'de bir programın sunuculuğunu üstlenen Tahir Sarıkaya, 'Melih Gökçek önümüzdeki günlerde istifasını verecek' dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde eylem

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bazı sosyal hizmet merkezlerinde ek ders ücreti karşılığında çalışan bir grup işçi, belediyenin kadrosuna alınmadıkları gerekçesiyle eylem yaptı.

Mustafa Erdoğan’dan Gülben Ergen’e destek

Görsel ve yazılı basın ile sosyal medyada kendisi hakkında ortaya atılan iddialar üzerine savcılığa suç duyurusunda bulunan Gülben Ergen’e çocuklarının babası Mustafa Erdoğan’dan destek geldi.

Kenan İmirzalıoğlu’ndan rest iddiası: “Hepiniz gidersiniz”

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynadığı ‘Mehmed-Bir Cihan Fatihi’ setinde, yönetmenle tartıştığı ve 'Hepiniz gidersiniz" dediği iddia edildi.

Araçlarda cam filmi ve renkli cama yeniden yasak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle araçlarda cam filmi ve renkli cam yeniden yasak kapsamına alındı.

Bizi takip edin

247,918BeğeniBeğen
16,977TakipçiTakip et