14
17
20
13

AK Partili başkanın “Bölgemizdeki kaosun, terörün mimarı Soylu” gafı gündemde

AK Parti Silvan İlçe Başkanı Nimet Aksoy, konuşma yapması için İçişleri Bakanı Soylu'yu kürsüye davet ederken, 'Bölgemizdeki kargaşanın, kaosun, terörün mimarı, Sayın Bakanımız Süleyman Soylu Bey' ifadelerini kullanarak, büyük bir gafa imza attı.

Bozdağ’ın “FETÖ’nün yargıda güçlenmesinin faili CHP” suçlamasına Twitter’da verilen tepkiler

Adalet Bakanı Bozdağ, 'FETÖ örgütü mensuplarının yargıyı ele geçirmesinin önünü CHP’nin açtığını' savundu.

AK Parti’nin Diyarbakır’da Şeyh Said ile “Evet” istemesi tartışılıyor

Diyarbakır’da AK Parti tarafından asılan bir afişte, 'Her Evet, Şeyh Sait ve arkadaşlarına bir Fatiha’dır' yazıldı.

Erdoğan’ın Alman mevkidaşına teessüf etmesi hakkında atılmış 10 tweet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya'nın yeni Cumhurbaşkanı Steinmeier'in ilk konuşmasında kendisine yönelik eleştirilerini teessüfle karşıladığını söyledi.

AK Partili vekil, Kılıçdaroğlu’na “araba yapamadık” diye isyan etti

AK Parti Milletvekili Çamlı, katıldığı bir programda, 'Biz daha bir araba yapamadık Kılıçdaroğlu. Daha bir araba yapamadık. Utanmıyor muyuz?' diye isyan etti.

Erdoğan’ın “Böyle devam ederseniz, hiçbir Batılı sokağa adım atamaz” sözleri gündemde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilişkilerin gerildiği Avrupa'ya yönelik, 'Siz böyle davranmaya devam ederseniz, yarın dünyanın hiçbir yerinde hiçbir Avrupalı, Batılı, güvenle, huzurla sokağa adım atamaz' dedi.

Dünyanın en zenginleri belli oldu: Gates zirvede, Trump sert çakıldı

Microsoft'un kurucusu Gates, Forbes'un dünyanın en zenginleri listesinde bu yıl da zirvede yer aldı. ABD Başkanı seçilen Trum ise 220 basamak birden geriledi.

Bahçeli’nin “Bizde diktatör olmaz çünkü diktatör Türkçe değil” savunması gündemde

MHP lideri Bahçeli, 'anaysa değişikliği referandumundan 'Evet' çıkarsa Erdoğan diktatör olur' söylemleriyle ilgili, 'Türkiye’de diktatör olmaz. Bir defa diktatör Türkçe değil' dedi.

Erdoğan’dan “tek adam” eleştirilerine “O zaman Gazi Mustafa Kemal’e hakaret ediyorsun” yanıtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefetten gelen anayasa değişikliği teklifine yönelik 'tek adam' eleştirilerine, 'İki de bir tek adam, o zaman Gazi Mustafa Kemal'e hakaret ediyorsun' şeklinde yanıt verdi.

Hayırcıları “Gelecek nesiller sizi mezarda yatırmaz” diyerek korkutan Kuzu hakkında yapılmış 10 yorum

Ensar Vakfı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kuzu, referandumda 'Hayır' oyu verecekleri, 'Gelecek nesiller sizi mezarda yatırmaz, sürekli gelir sizi orada rahatsız eder' sözleriyle iknaya çalıştı.
- Reklam -

Güncel galeriler

Popüler içerikler

Akalın net: “Kocam ikinci çocuk isterse beni boşayıp başkasıyla evlenebilir”

Tekirdağ’da sahne alan Demet Akalın, işinin yoğunluğu nedeniyle ruhen bittiğini ve çok yorulduğunu belirterek, 'Eşim Okan ikinci çocuğu çok istiyor. Çok arzu ediyorsa beni boşayıp başkasıyla evlenebilir' dedi.

‘FETÖ’den tutuklu Atilla Taş’ın ilk savunması sosyal medyanın dilinde

'FETÖ'den tutuklu bulunan şarkıcı Taş, 'Keşke Ham Çökelek şarkısını söylediğim için yargılansaydım. Daha mantıklı olurdu' dedi.

“Anlamsız fotoğraflar”dan en anlamsız 13 kare

Twitter'ın son dönem gözde hesaplarından 'anlamsız fotoğraflar', takipçilerini dumura uğratan yeni fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. İşte 'anlamsız' 13 fotoğraf...

Alman Bild’in “Atatürk olsa ‘Hayır’ derdi” manşeti gündemde

Alman gazetesi Bild'in web sitesi, manşetlerinden birinde Atatürk resmi kullanarak, Türkçe ve Almanca olarak 'Türkiye'de referandum: Atatürk olsa HAYIR derdi' başlığını attı.

Ünlülerin “yok artık” dedirten yaşları

İzleyicinin, ekranların sevilen yüzleri hakkında en çok merak ettiği konuların başında asıl meslekleri ve yaşları geliyor. Bu galeride ünlülerin merak edilen yaşlarına yer verdik.