Ana sayfa Güncel Ekonomi-Politik

Ekonomi-Politik

4
borsa
Kılıçdaroğlu
10
Battal
Papa
Çağ

Çağ Çelik Fabrikası 100 Ülkeye İhracat Gerçekleştiriyor

Türkiye'nin ilk ağır sanayi tesisinin yer aldığı Karabük'te 39 sene önce çalışmalarına başlayan Çağ Çelik Fabrikası günümüzde 100 ülkeye ihracat yapar hale geldi.
Lozan

Erdoğan’dan Yunan Mevkidaşına Tarihi Lozan Resti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Lozan Anlaşması'nın yeniden müzakere edilmesi söz konusu olamaz." diyen Yunan mevkidaşına rest çekti: Hala anlaşılamayan bazı incelikler var. 
Kılıçdaroğlu

Zarrab Soruşturmasına Kılıçdaroğlu’nun Fotoğrafı Girdi

İstanbul'da yürütülen Reza Zarrab soruşturmasına 17 Aralık 2013'ten 13 gün önce ABD'de yapılan ve Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı toplantıya ait fotoğraflar eklendi.
Kudüs

Kudüs Surlarına Bayrak Yansıtmak İsteyen İsrailliler Rezil Oldu

ABD Başkanı Trump'ın kararıyla sevinçten elleri ayaklarına dolanan İsrailliler, Kudüs surlarına ABD ve İsrail bayrağını yansıtmak isterken rezil oldu.
Trump

Trump’ın Kudüs Kararına Beştepe’den İlk Tepki

Trump'ın Kudüs kararı hakkında açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "ABD'nin sorumsuz ve hukuksuz açıklamasını reddediyoruz ve kınıyoruz" dedi.
Cumhurbaşkanı

Kılıçdaroğlu’nun Açıklamalarına Erdoğan’dan Suç Duyurusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun dün yaptığı açıklamalarla ilgili suç duyurusunda bulundu.
Cumhurbaşkanı

Cumhurbaşkanı; Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyacağı iddiasına ilişkin, "Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisidir.
Bahçeli

Bahçeli’den Zarrab davası için çok ağır sözler

Bahçeli, partisinin grup toplantısında Zarrab davasıyla ilgili çok sert ifadeler kullanarak "Bizim tarafımız Türkiye'dir, tarafsızlık namussuzluktur."
Merkez Bankası

Merkez Bankası enflasyon hedefini açıkladı

Merkez Bankası 'nın 2018 Yılında Kur Politikası Raporu'nda, 2018-2020 döneminde geçerli olacak enflasyon hedefini açıkladı.
Kudüs

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsünden Kudüs açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "ABD yönetiminin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyacağı haberleri, son derece endişe vericidir.
- Reklam -

Popüler içerikler

Uzun

Yönetmen Kemal Uzun vahşice öldürüldü

Ceset üzerinde yaptığı ilk incelemede ünlü yönetmenin başına beyzbol sopasıyla vurularak ve bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti.

Plaj voleybolunun neden çok fazla ilgi gördüğünün yanıtı 30 kare

Taraftar yoğunluğunun en fazla olduğu spor dalları arasındaki plaj voleyboluna bu ilgiyi fazlasıyla açıklayan 30 fotoğrafı derledik...
New

Son dakika… New York Manhattan’da patlama!

New York'un Manhattan bölgesinde otobüs terminalinde patlama meydana geldi. Bir şüpheli gözaltına alınırken şüphelinin yaralı olması bunun bir intihar saldırısı olabileceği iddialarını güçlendirdi. New...

Her ünlü neden bu pozu veriyor? Uzmanlar açıkladı!

Ünlülerin kırmızı halı üstündeki salınışlarını hepimiz iyi biliriz. Hafta sonu evimizde ayaklarımızı uzatmış, parasını gereksiz şeylere harcayan ünlülerin kameralar karşısına geçince verdiği pozlar hep...
IQ

Türkiye`nin IQ Sıralamasına Göre En Zeki 20 İli

Zeka Testi Merkezi'nin Ocak-Mart 2014 tarihlerinde 276,565 kişiden topladığı verilerden yola çıkarak Türk halkının şehirlere göre IQ ortalamalarını sıraladı. İşte o liste...

Bizi takip edin

245,420BeğeniBeğen
16,926TakipçiTakip et