2
süsü
5
Yunanistan
4
11
sözleşmeli
Vladimir

Recep Tayyip Erdoğan ile Vladimir Putin, Suriye’yi görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonla görüştü. Görüşmede terörle mücadele konusunda iş birliği ve eş güdüm içinde hareket etmeyi sürdürme kararlılığı teyit edildi.

Alo 183 hattına güvenle başvurabilirsiniz

Kadınlarımız herhangi bir şiddet olayına maruz kaldıklarında, valilik, kaymakamlık, adli makamlar, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi, sağlık kuruluşları gibi devlet kurumlarına ve kolluk kuvvetlerine ve Alo 183 hattına anında ve güvenle başvurabileceklerini bilmelidirler.

Ölümünden sonra gelen ödül! Usta oyuncu Turan Özdemir’e Londra’dan ödül geldi

Usta oyuncu Turan Özdemir'e Londra film festivalinden ölümünden sonra en iyi yardımcı erkek ödülü verildi
Ekspresi

Kars’ta kış turizmine ‘ Doğu Ekspresi ‘ dopingi

 Ankara-Kars arasında sefer yapan ve kış aylarında rağbet gören Doğu Ekspresi treni ile Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

Afrin’de teröristlerin kullandığı ‘drone’ düşürüldü

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında arama tarama faaliyetini sürdüren TSK bünyesindeki özel birlikler tarafından, Afrin'in batı bölgesinde teröristlerce kullanılan bir drone düşürüldü.
skandal

AB’den Türkiye’ye Skandal Vize Serbestliği Şartı

AB, Türkiye'nin vize serbestliği konusundaki beklentisine ilişkin skandal bir karşılık verdi. Vize serbestliği için terörle mücadele yasasının yumuşatılması ile Afrin konusunda şart koşuldu.
Agop

Prof. Dr. Agop Kotoğyan son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayatını kaybeden dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Kotoğyan için Kumkapı Meryem Ana Kilisesi'nde tören düzenlendi.
19-20

İstanbul’da 19-20 Şubat’ta su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da Büyükçekmece, Silivri ve Tuzla'nın bazı kesimlerine 19-20 Şubat'ta su verilemeyecek.

Türkiye ile Almanya arasında ‘terörizmle mücadele toplantısı’ yapıldı

İki ülkenin İçişleri Bakanlıkları arasında "Terörizmle Mücadele" konulu toplantının Ankara'da gerçekleştirildiği bildirildi.

Gazeteci Deniz Yücel hakkında tahliye kararı

Ankara-Berlin hattında en gergin konulardan birisi olan gazeteci Deniz Yücel'in tutukluluğu hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Başbakan Yıldırım'ın Almanya ziyareti sonrası gazeteci Yücel hakkında tahliye kararı verildi.
- Reklam -

Popüler içerikler

Dünya’daki en cok merak edilen 5 yasaklı yer !

Surtsey Adası - Yolculuk yasağının nedeni: Bilimsel deneyler1963'te, İzlanda sularında bir sualtı volkanı patladı ve kısa bir zamanda 2.7 kilometrekarelik yeni bir ada oluştu....

Sular altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan şehirler

Bir grup ABD’li bilim insanı tarafından yapılan ve sonuçları Proceedings of the National Academy of Sciences dergisinde yayınlanan araştırmada küresel ısınmanın artan etkisiyle 2100 yılında dünyanın birçok şehrinin sular altında kalabileceği ileri sürüldü.
ortaya

Artvin’de Ortaya Çıkan Köye Hayran Kaldılar

Artvin'de, Türkiye'nin en yüksek barajı olan Deriner Barajı, azalan yağışlar nedeniyle 37 metre çekilince eskiden sular altında kalan köy ortaya çıktı.

Çin, Köpek Yılı’na giriyor

12 Hayvanlı Çin Ay Takvimi'ne göre bu gece Horoz Yılı'nı geride bırakarak, Köpek Yılı'na girilecek ülkede, Bahar Bayramı olarak da adlandırılan Çin Yeni Yılı, insanların aileleri ve dostları ile bir arada olduğu en önemli geleneksel bayram olarak kutlanıyor.

Ünlülerin foyasını ortaya çıkartan Instagram fotoğrafları

Pek çoğumuz Instagram'da ünlüleri takip ediyor ve onların yaptığı paylaşımlara hayranlıkla bakıyoruz. Fakat onların formda ve kusursuz görünümlerine aldanmayın çünkü biraz yakından bakıldığında hemen hemen hepsi ufak tefek hileler içeriyor. İşte size ünlülerin foyasını meydana çıkartan fotoğraflar...

Bizi takip edin

242,230BeğeniBeğen
16,745TakipçiTakip et