İletişim

Sosyal Medyada nediyor.com

 


nediyor.com‘da yayınlanan haberler ve ünlü yorumlarıyla ilgili düşüncelerinizi paylaşmak için siteye kayıt olarak yorum yapabilirsiniz.

Diğer her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için bilgi@nediyor.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Yönetim Yeri Adresi

Enet Sosyal Medya İnternet ve Yayıncılık A.Ş.
19 Mayıs Caddesi
Net Plaza
No:13 Kat:6
Şişli 34360 İstanbul
bilgi@nediyor.com


Yorumlar

nediyor.com farklı bakış açılarının ve düşüncelerin yayınlandığı özgür ve tarafsız bir paylaşım platformudur. Bir nediyor.com hesabı ya da sosyal ağ hesabıyla siteye kayıt olan herkes nediyor.com‘daki haberler ve ünlü yorumları hakkındaki düşüncelerini yorum yazarak paylaşabilir. Siteye giriş/kayıt linkleri sitenin sağ üst köşesinde bulunmaktadır.


Desteklenen Tarayıcılar

nediyor.com web sitesi aşağıda listelenen tarayıcıların en son ve bir önceki versiyonlarını desteklemektedir:

Chrome
Firefox
Internet Explorer
Safari
Opera

Tarayıcınızın orijinal ayarları değiştirilmişse, veya orijinal versiyonlarda olmayan uzantılar ve eklentiler kullanıyorsanız, nediyor.com web sitesini sorunsuz olarak görmeniz mümkün olmayabilir.


Mobil Site & Uygulamalar

nediyor.com Mobil
nediyor.com web sitesi, akıllı telefon ve tabletlerin çoğuna uyumlu olarak tasarlandığından bu cihazlardaki birçok tarayıcıdan siteye rahatlıkla ulaşabilir, gündemi bilgisayar başında olmadan da rahatlıkla takip edebilirsiniz.

nediyor.com’u iPhone/iPad veya Android uygulamalarından takip etmek isterseniz, cihazınıza uygun platformun uygulamasını aşağıdaki linklerden ya da ekranda verilen QR kodlarını direkt mobil cihazınıza okutarak kolaylıkla indirebilirsiniz:

Android cihazlar:

badge_playstore
qr_android

iPhone & iPad:

badge_appstore

qr_ios