İlkleri ayrı bir heyecan veren 10 an

Merit Hotels
Merit Hotels
Merit Hotels
Merit Hotels

İlkleri özel yapan hep hatırlanmalarıdır. Ancak öyle ilkler vardır ki, verdiği heyecan diğerlerinden her zaman ayrılır. Yüzünüzde tebessüm bırakacak o anlardan bazılarını sizler için sıraladık…

Domino taşını devirdiğiniz o an

Ekip işiyse günlerce süren bir emeğin gözler önüne serileceği andır. Güç parmaklarda birleşir, gözler üstünüzdedir. Ve işte o ilk dokunuş…

Yeni bir kitabın kokusunu aldığınız o an

Matbaa çalışanlarının artık alamadığı, kitap severlerin hasta olduğu muazzam kokudur. İnekler için baharda yeşeren ot gibidir.

Sezonu açmak için denize atladığınız an

Sıcaktan kavrulan bedeni serin suyla buluşturan aktivitedir. Belki her yıl yapılır ama sezonu açan atlayış ayrı bir tat verir.

İnternetten sipariş ettiğiniz ürünün geldiği o an

İnternet hayatımıza girdi gireli değişen alışkanlıklardan bir tanesi de bu olaydır. Önceleri internetten alışveriş yapmamak için direnen ama sonrasında siparişi veren kişilerin daha bir gerildiği olaydır. Kafada çeşit çeşit sorular dolaşırken sipariş edilen ürün çat diye gelir ve insan bi acayip sevindirik olur. Kutuyu açarken yaşanan heyecan da cabası.

Bir ürünün jelatininin sıyrıldığı o an

Bu anın mutluluğunu sadece “Çıkarma evladım kirlenir” cümlesiyle gelen anne engelini aşanlar bilir. Koruyucu jelatini çıkarıp cıırttt diye uzatarak tereyağından kıl çeker gibi çekip almanın serotonin yüklenmesini yaşamışsan bir daha vazgeçemezsin.

Uzun süredir chatleştiğiniz kişiyle ilk kez buluştuğunuz an

“Böbreklerden biri gider mi?” korkusu yaşatan anlardan biridir. Umduğunu bulamama olasılığı çok yüksektir. Buluşmaların en güzelidir. İki tarafında çekingen heyecanlı ve utangaç olması güzel duygular yaşatır. Evleneni de görülmüştür.

Yeni araba kokusuyla tanıştığınız ilk an

Otomobile bir kere bindiyseniz dışarı çıkmak istemezsiniz. Sırt bu kokuyu elde edebilmek için otomobil fuarına giden insanlar vardır. İnsanı yeni araba almaya kadar götürür.

İlk kez yurtdışına çıkıldığı an

Günlerce hazırlık yaptırır. Tatlı bir heyecan yaşatır. Şirket parasıyla gidilince daha bir güzel olan ve her insanın yapması gereken eylemdir.

İlk öpücük anı

Asla benzerinin bir daha yaşanmadığı aktivitedir. Aşık olduğun biriyle yaşarsan ayaklarını yerden keser. Aksi durumda sadece adrenalin salgılatan, vücut ısısını yükselten ve akabinde “noluo lan?” dedirten bir olaydır.

Harika bir tatil için Merit Royal’in kapısından girdiğiniz o an

Merit Royal, sizin için tasarlanmış bir dünyanın ayrıcalıklarını ve yavru vatanın eşsiz güzelliklerini keşfetmeye çağırıyor…