“Kanal D, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdı”

0

Sunucusu olduğu Altın Kelebek ödül töreninde, Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilgili ifadeleri nedeniyle gündeme oturan ünlü şovmen Okan Bayülgen’in Kanal D ile yollarını ayırdığı speküle ediliyor.

OdaTV’nin haberine göre, Bayülgen’in yaklaşık 10 gün önce Kanal D’de başlaması gereken programı iptal edildi ve bu karar sonrası kanalla yolları ayrıldı.

Spekülasyonlara ilişkin Kanal D’den ve Okan Bayülgen’den şu ana kadar bir açıklama yapılmadı.

Bayülgen uzun yıllar çalıştığı Kanal D’ye 6 yıl aradan sonra “Okan Bayülgen’in Evi” adlı programla geri dönmeye hazırlanıyordu. Ünlü şovmenin yeni programının 14 Kasım’da başlaması bekleniyordu.

Altın Kelebek’te yılın dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul ekibinin, ödül almak için çıktığı sahneden, konuşma yapamadan kulise gönderilmişti.

Altın Kelebek ödül töreninde yılın dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul ekibi ödül almak için çıktığı sahneden, konuşma yapamadan kulise gönderilmişti. Törenin sunucusu Okan Bayülgen, “Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi bir hostesimiz tarafından alelacele çekilip götürüldü. Teşekkür etme imkanı bile bulamadılar” açıklaması yapmıştı. Devamında, Diriliş Ertuğrul dizisini hiç seyretmediğini belirterek, dizinin yapımcısından özür dileyen Bayülgen, “Kendilerine söz veriyorum bundan sonra her gün diziyi seyredeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Olaya dahil olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Benim torunlarım bile bırakamıyorlar. Ama onlar, beyefendi izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş” sözleriyle Bayülgen’e göndermede bulunmuştu.

Okan Bayülgen, konuşması nedeniyle özür dilemişti.