O Ses Türkiye’de Dodan şampiyon oldu, Hadise şeytanın bacağını kırdı

0
10

TV8’de Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu “O Ses Türkiye” 6’ıncı sezonu muhteşem bir finalle noktalandı.

Hem jüri hem de ekran başındakiler için keyifli dakikalar ve nefes kesen anlara sahne olan yarışta finale kalan 6 isim arasından halk oylaması sonucu Hadise’nin takımında yer alan Dodan Özer ile Gökhan ve Hakan’ın ekibinden Resul son ikiye kaldı.

Final performansından ise galip çıkan taraf Dodan Özer oldu.

Jüri üyesi Hadise’de yarışma tarihinde ilk kez takımından şampiyon çıkarmış oldu.

Dodan, “Çok mutluyum. Gerçek bir şey söyleyeceğim. Bunu hissediyordum ama Hadise’ye hiç söylemedim. Sağolsunlar. Tarık abiye ve Acun beye tüm Türkiye’ye teşekkür ediyorum” sözleriyle duygularını dile getirirken, Hadise de, “Her şeyden önce Dodan’a oy yollayan herkese çok teşekkür ediyorum. Tarık Sezer orkestrası sizler müthişsiniz. Vokal koçumuz Banu olmasaydı bambaşka olurdu her şey” ifadelerini kullandı.

Dodan Özer hakkında

Dodan Özer, 38 yaşında. Asıl memleketi Muş’un Varto ilçesi olan yarışmacı, İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. Ailesinin İzmir’e yerleşmesi sonrasında müzikten kopmadı ve müzik tutkusuna devam etti. Dodan Özer 1997 yılında Murat Öztürk ile Dodan Project adlı grubu kurdu. İlk gün Ali Ekber Çiçek’e ait “Haydar Haydar” isimli parçayı seslendirdi. Bütün jüri üyelerini kendisine hayran bırakan yarışmacı seçimini Hadise’den yana kullanmıştı.

İLGİLİ TWEET'LER