Elektrikli
1
Eczacılıkta
5
NASA
Mitsubishi

Mitsubishi Türkiye’deki Fabrikasını 12 Aralık’ta Açıyor

Mitsubishi Electric tarafından ev tipi klimaların geliştirilmesi ve üretilmesi için kurulan fabrika 12 Aralık'ta üretime başlayacak.
hırsızı

Ürettiği yazılımla telefonunu çalan hırsızı yakalattı

Adana Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi'nde yazılım mühendisi Berkan Arıkan, kendi ürettiği yazılım ile çalınan telefonunu bulup hırsızı yakalattı.
buluşu

Son 10 yılın en önemli buluşu!

Kalp çalışırken yapılan ve "sihir" olarak tanımlanan mitral kalp kapak tamir yöntemi, son 10 yılın kalp cerrahisinin en önemli buluşu olarak görülürken, sadece 1,5 saat süren operasyon, ameliyatın hayati risklerini yüzde 3-4'lerden yüzde 1'e kadar indiriyor.
Whatsapp

Whatsapp yok artık dedirtti, sonunda bunu da yapıyor

Whatsapp'ta arkadaşınız size mesaj atıyor ve siz o an cevap veremiyor ya da vermek istemiyorsunuz! Peki ne olacak?
Bir Yapay Zeka

Bir Yapay Zeka, 5 Parçadan Oluşan “Black Metal” Albümü Yayınladı

Yapay zekaların yükselişi, müzik sektörüne de yansımaya başladı.Bir yapay zeka, black metal müzik türünde “Coditany of Timeness” isimli bir albüm yayınladı.
facebook

Facebook İntihar Önlemi İçin Yapay Zeka Geliştiriyor!

Facebook 'un yeni yapay zeka teknolojisi, intihar düşüncesi belirtileri taşıyıp taşımadıklarını anlamak için tüm paylaşımları tarayacak.
Teknoloji

Teknoloji Devleri Yetenek Avına Çıkıyor

Yapay zeka yeteneği savaşı, global çapta şiddetleniyor. Teknoloji devleri bu alanda yer alan en parlak beyinleri kapmak için kavga ediyorlar.
ınstagram

Instagram Kişilerinizi Messenger’a Aktarabileceksiniz

Facebook ve Instagram arasında kişi listesinin aktarımını kolaylaştıracak yeni bir senkronizasyon özelliği üzerinde deneme çalışmaları yapılıyor.
10 Bilinmeyen

10 Bilinmeyen Akıllı Telefon Özelliği!

Akıllı telefonlar ile gerçekleştirebileceğimiz 10 bilinmeyen işe yarar özelliği sizlere aktarıyoruz. Bu özellikler işinizi kolaylaştıracaktır.
BlackBerry

BlackBerry, Nokia’ya 137 Milyon Dolar Ödeyecek

Bir zamanların dev telefon üreticisi BlackBerry, patent ihlali nedeniyle Uluslararası Tahkim Mahkemesinin aldığı kararla Nokia'ya 137 milyon dolar ödeyecek.
- Reklam -

Popüler içerikler

Uzun

Yönetmen Kemal Uzun vahşice öldürüldü

Ceset üzerinde yaptığı ilk incelemede ünlü yönetmenin başına beyzbol sopasıyla vurularak ve bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti.

Plaj voleybolunun neden çok fazla ilgi gördüğünün yanıtı 30 kare

Taraftar yoğunluğunun en fazla olduğu spor dalları arasındaki plaj voleyboluna bu ilgiyi fazlasıyla açıklayan 30 fotoğrafı derledik...
New

Son dakika… New York Manhattan’da patlama!

New York'un Manhattan bölgesinde otobüs terminalinde patlama meydana geldi. Bir şüpheli gözaltına alınırken şüphelinin yaralı olması bunun bir intihar saldırısı olabileceği iddialarını güçlendirdi. New...

Her ünlü neden bu pozu veriyor? Uzmanlar açıkladı!

Ünlülerin kırmızı halı üstündeki salınışlarını hepimiz iyi biliriz. Hafta sonu evimizde ayaklarımızı uzatmış, parasını gereksiz şeylere harcayan ünlülerin kameralar karşısına geçince verdiği pozlar hep...
IQ

Türkiye`nin IQ Sıralamasına Göre En Zeki 20 İli

Zeka Testi Merkezi'nin Ocak-Mart 2014 tarihlerinde 276,565 kişiden topladığı verilerden yola çıkarak Türk halkının şehirlere göre IQ ortalamalarını sıraladı. İşte o liste...

Bizi takip edin

245,420BeğeniBeğen
16,926TakipçiTakip et