Twitter’da dikkat çeken Hollanda’ya 15 yaptırım önerisi

Hükümet, bakanlara yönelik uygulamalar nedeniyle Hollanda'ya 4 madde altında siyasi yaptırım paketi açıklarken, sosyal medyada ise çok daha orijinal fikirler ortaya atıldı.

YGS’ye saatler kala adaylara gülümseten tavsiyeler

Üniversiteye girişte birinci aşama olan YGS geldi çattı. Ekşi Sözlük yazarları açtıkları başlık altında adayları rahatlatmak için bazı tavsiyelerde bulunuyor. Kısa ama öz tavsiyelerden 15'ini sizler için listeledik...

Çılgınlık sınır tanımıyor: Kuveyt’te “Diriliş”in Bamsı’sı için taziye ilanı

Diriliş Ertuğrul dizindeki Bamsı karakteri için Kuveyt'te taziye ilanı yayınlandı.

BBC canlı yayınında gülümseten davetsiz misafirler

BBC'nin yayınında gülümseten bir olay yaşandı. Bir profesör canlı yayında Güney Kore'deki siyasi gelişmeleri anlatıyordu. Tam bu sırada profesörün çocukları odaya girdi ve yayın karıştı.

Adnan Hoca’nın kedicikleri kırıp geçiren “Oscar esprisi” sanal alemin dilinde

Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'ın, sahibi olduğu A9 TV kanalında 'kedicik'ler diye hitap ettiği kadın grubuna yaptığı 'Oscar esprisi' stüdyoyu ve izleyenleri güldürürken, sanal alemin de diline düştü.

Cübbeli’nin güldüren takipçi isyanı: “Bi kıpırdaşın ya”

İsmail Ağa Cemaati’nin önde gelenlerinden 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube kanalının 100 bini kişi tarafından takip edilmesi nedeniyle cemaatine sitemde bulundu.

Sosyal medya ilk Türk uzay mekiğine isim bulmak için seferber oldu

Türkiye Uzay Ajansı kurma hazırlıkları sürerken, sosyal medyada olası bir Türk yapımı mekik için isim arandı. Ortaya, birbirinden eğlenceli/yaratıcı isimler çıktı.

Komşuluk hasreti tütüyor: Twitter’da 9 ay önceden kutlamalar başladı

Twitter alemi, daha 9 ay olmasına rağmen bugünden Dünya Komşular Günü'nü kutlamaya başladı.

IŞİD’i bombalarken Nusret taklidi yapan Türk pilot

Suriye'de El Bab'daki terör örgütü IŞİD hedeflerini bombalayan bir Türk pilotu, ünlü işletme sahibi Nusret Gökçe'nin 'saltbea' adı altında dünyaya yayılan tuz dökme hareketinin taklidini yaptı.

Evlilik programlarına 11 milyon lira ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), şikayet rekoru kıran evlilik programlarına son bir yılda toplam 11,2 milyon lirayı aşan ceza verdi. Üst kurul yetkililerinden edinilen...
- Reklam -

Güncel galeriler

Popüler içerikler

ABD’li analist Rubin’in “Erdoğan artık yolun sonuna geldi” tweeti tartışmaların odağında

15 Temmuz’daki darbe girişimini 'tiyatro' olarak niteleyen ABD’li analist Michael Rubin, Twitter hesabından Türkçe olarak 'Recep Tayyip Erdoğan artık yolun sonuna geldi' şeklinde mesaj yazdı.

Sosyal medyada ağıtlar yükselirken Devran Çağlar konuştu: “Ben ölmedim”

80’li yılların önde gelen şarkıcılarından 54 yaşındaki Devran Çağlar'ın hayatını kaybettiği haberleri asılsız çıktı.

Nusret yeni şovuyla ilgi odağı oldu, görüntüleri 4 milyon kez izlendi

'saltbea' adı altındaki tuz dökme hareketi ile dünyada büyük üne kavuşan işletme sahibi Nusret Gökçe, yeni bir şovla takipçilerinin karşısına çıktı.

AK Partili vekil, Kılıçdaroğlu’na “araba yapamadık” diye isyan etti

AK Parti Milletvekili Çamlı, katıldığı bir programda, 'Biz daha bir araba yapamadık Kılıçdaroğlu. Daha bir araba yapamadık. Utanmıyor muyuz?' diye isyan etti.

Gelin adayı kendisine benzetilen İrem Derici dalgasını geçti

Zuhal Topal'la evlenme programına aday olarak katılan bir gelin adayı, şarkıcı İrem Derici'ye olan benzerliği ile şaşırttı. Derici, benzetme karşısında dalgasını geçti.