12
15
16
15

PuCCa’nın bebeğinin isminin nüfusa yanlış kaydedilme hikayesi güldürüyor

Twitter’da 'PuCCa' ismiyle bilinen Selen Işık ve eşi oyuncu Osman Karagöz'ün, nisan ayında doğan ve 'Batı' ismini verdikleri bebeklerini nüfusa kaydettirirken başlarından geçen hikaye, okuyanları gülümsetiyor.

Stres çarkının 5 tuhaf faydası

Son dönemlerin en popüler oyuncağı olan Stres Çarkı'nın 5 tuhaf faydasını yazdık.

Bayülgen’in Nusret isyanı sosyal medyanın gündeminde

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, tuz serpme hareketi ile dünya çapında fenomen haline gelen işletmeci Nusret Gökçe'ye ve alkışlayanlara verdi veriştirdi.

Ahmet Çakar’ın “Chucky” şovu sosyal medyanın dilinde

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' bu kez Ahmet Çakar'ın korku filmlerinin çocuk kahramanı Chucky'li şovu ile gündeme geldi.

Mizah dergisi Penguen kapanıyor

Haftalık bağımsız mizah dergisi Penguen, son 4 sayı daha yayınlayarak sevenlerine veda edecek.

Haluk Levent “AHBAP” kısaltmasıyla sanal parti kurdu

Şarkıcı Haluk Levent, sosyal medyada takipçilerinin talebiyle 'sanal' Anadolu Halk ve Barış Partisi'ni (AHBAP) kurdu ve esprili paylaşımlarda bulundu.

Efsane festival Coachella başladı

Yılın en büyük açık hava festivali, Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella 2017 başladı. Coachella, bu yıl 14-16 ve 21-23 Nisan arasında gerçekleşiyor.

Zengin sevgilisini etkilemek için “Kim Milyoner Olmak İster?”e katılan yarışmacı terk edildi

‘Kim Milyoner Olmak İster?’e zengin sevgilisini etkilemek için katılan Burak Kayacanlı terk edildi. Sevgilisi, kendisini küçük düşürdüğü için ondan ayrıldı. Kayacanlı 'Paran yoksa aşk yalan' dedi.

Dünyayı ikiye bölen elbisenin rengi için bilimsel açıklama

21 yaşındaki sosyal medya kullanıcısı Caitlin McNeill’in Tumblr hesabına yüklediği ve milyonlarca kişinin farklı renklerde gördüğü elbisenin sırrı çözüldü.

İngiliz elçi Ertem Şener’le dalgasını geçti

İngiliz Büyükelçi Moore, şahsını darbecilikle suçlayıp, ağır küfür eden Ertem Şener'e verdiği 'Of ya! Bu aptal kim?' yanıtının basılı olduğu kıyafetleri 'Haftanın en esprili fotoğrafları' notuyla paylaştı.
- Reklam -

Popüler içerikler

Erdoğan’dan Topbaş’ın damadı açıklaması

İBB Başkanı Topbaş’ın FETÖ’den tutuklanan damadı Kavurmacı’nın tahliyesiyle ilgili ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yargıyla alakalı bir konu. Kalkıp da AK Parti’ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' dedi.

Sinir krizi geçiren gelin adayı Aycan sosyal medyanın dilinde

İnternet üzerinden yayınlanan arkadaşlık programı 'Kısmetse Olur'da, iki kadın yarışmacı Aycan ve Gamze arasında çıkan tartışma sonunda, Aycan sinir krizi geçirdi.

Bahçeli’nin Erdoğan’a “Topbaş’ın damadı” yanıtı yankılanıyor

MHP lideri Bahçeli, Topbaş'ın damadı Kavurmacı'nın tahliye edilmesine ilişkin eleştirilerine 'AK Parti'ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' diyerek tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Kavurmacı’yı müdafaa ederek AKP’ye fatura kesildiğini söylemek hem makul, hem meşru, hem de mantıki bir değerlendirme değildir' şeklinde yanıt verdi.

Güneydoğu’da iki ilçe il, iki il ilçe oluyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Cizre şehir olacak dedik ya. Yani Şırnak, Cizre'ye dönüşecek, Hakkari de Yüksekova'ya dönüşecek. Neresi şehir olur, neresi olmaz onu iyi bilirim' diye konuştu.

Online alışveriş mağduru kadınlar paylaşımlarına devam ediyor

Online alışveriş mağduru olan kadınlar, başlarını gelenleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor.

Bizi takip edin

254,102BeğeniBeğen
17,151TakipçiTakip et