6
11
15
6

Çılgınlık sınır tanımıyor: Kuveyt’te “Diriliş”in Bamsı’sı için taziye ilanı

Diriliş Ertuğrul dizindeki Bamsı karakteri için Kuveyt'te taziye ilanı yayınlandı.

BBC canlı yayınında gülümseten davetsiz misafirler

BBC'nin yayınında gülümseten bir olay yaşandı. Bir profesör canlı yayında Güney Kore'deki siyasi gelişmeleri anlatıyordu. Tam bu sırada profesörün çocukları odaya girdi ve yayın karıştı.

Adnan Hoca’nın kedicikleri kırıp geçiren “Oscar esprisi” sanal alemin dilinde

Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'ın, sahibi olduğu A9 TV kanalında 'kedicik'ler diye hitap ettiği kadın grubuna yaptığı 'Oscar esprisi' stüdyoyu ve izleyenleri güldürürken, sanal alemin de diline düştü.

Cübbeli’nin güldüren takipçi isyanı: “Bi kıpırdaşın ya”

İsmail Ağa Cemaati’nin önde gelenlerinden 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube kanalının 100 bini kişi tarafından takip edilmesi nedeniyle cemaatine sitemde bulundu.

Sosyal medya ilk Türk uzay mekiğine isim bulmak için seferber oldu

Türkiye Uzay Ajansı kurma hazırlıkları sürerken, sosyal medyada olası bir Türk yapımı mekik için isim arandı. Ortaya, birbirinden eğlenceli/yaratıcı isimler çıktı.

Komşuluk hasreti tütüyor: Twitter’da 9 ay önceden kutlamalar başladı

Twitter alemi, daha 9 ay olmasına rağmen bugünden Dünya Komşular Günü'nü kutlamaya başladı.

IŞİD’i bombalarken Nusret taklidi yapan Türk pilot

Suriye'de El Bab'daki terör örgütü IŞİD hedeflerini bombalayan bir Türk pilotu, ünlü işletme sahibi Nusret Gökçe'nin 'saltbea' adı altında dünyaya yayılan tuz dökme hareketinin taklidini yaptı.

Evlilik programlarına 11 milyon lira ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), şikayet rekoru kıran evlilik programlarına son bir yılda toplam 11,2 milyon lirayı aşan ceza verdi. Üst kurul yetkililerinden edinilen...

Gırgır’ın Hz. Musa’yı konu alan karikatürü tepkilerin odağında

Haftalık olarak yayımlanan ve Sözcü gazetesi ile birlikte dağıtılan mizah dergisi Gırgır'ın, son sayısında Hazreti Musa ile ilgili yayımlandığı karikatür tepkilerin odağına yerleşti. Karikatürde küfür...

Coca-Cola ile pas giderme denemesi

Coca-Cola ile dolu havuzda pas giderme denemesi yapan Letonyalı dede, havuza giremeden arabanın önünü çarptı. Hasar, arabadaki pas giderme oranından çok daha büyük oldu.
- Reklam -

Güncel galeriler

Popüler içerikler

Akalın net: “Kocam ikinci çocuk isterse beni boşayıp başkasıyla evlenebilir”

Tekirdağ’da sahne alan Demet Akalın, işinin yoğunluğu nedeniyle ruhen bittiğini ve çok yorulduğunu belirterek, 'Eşim Okan ikinci çocuğu çok istiyor. Çok arzu ediyorsa beni boşayıp başkasıyla evlenebilir' dedi.

‘FETÖ’den tutuklu Atilla Taş’ın ilk savunması sosyal medyanın dilinde

'FETÖ'den tutuklu bulunan şarkıcı Taş, 'Keşke Ham Çökelek şarkısını söylediğim için yargılansaydım. Daha mantıklı olurdu' dedi.

“Anlamsız fotoğraflar”dan en anlamsız 13 kare

Twitter'ın son dönem gözde hesaplarından 'anlamsız fotoğraflar', takipçilerini dumura uğratan yeni fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. İşte 'anlamsız' 13 fotoğraf...

Alman Bild’in “Atatürk olsa ‘Hayır’ derdi” manşeti gündemde

Alman gazetesi Bild'in web sitesi, manşetlerinden birinde Atatürk resmi kullanarak, Türkçe ve Almanca olarak 'Türkiye'de referandum: Atatürk olsa HAYIR derdi' başlığını attı.

Ünlülerin “yok artık” dedirten yaşları

İzleyicinin, ekranların sevilen yüzleri hakkında en çok merak ettiği konuların başında asıl meslekleri ve yaşları geliyor. Bu galeride ünlülerin merak edilen yaşlarına yer verdik.