14
9
5
15

Survivor’da sürpriz: İki isim gönüllü oldu

Survivor'da bu hafta eleme adayı olan Ogeday ve Volkan'ın karşısına gönüllü olarak Adem ve İlhan Mansız çıktı. 4 isimden en az SMS oyunu alan adaya veda edecek.

Murat Boz’dan “İhanet teknik olarak mümkün değil” çıkışı

Adı Nihal-Bahar Candan kardeşlerle kaçamak iddialarına karışan şarkıcı Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver'le ayrılıklarına ihanetin sebep olduğu iddialarını yalanladı.

Survivor’da Ogeday ve Volkan elemeye kaldı

Survivor'da 18'inci haftanın ilk dokunulmazlık oyunu yine ünlüler takımının oldu. Ogeday ve Volkan elemeye kaldı.

Aslı Enver sonunda isyan etti

Şarkıcı sevgilisi Murat Boz ile ayrıldığı ve rol arkadaşı Özcan Deniz ile yakınlaştığı iddia edilen oyuncu Aslı Enver, isyan etti.

İzmir Marşı’na küfrü etki-tepki olarak açıkladı, ardından ağlayarak özür diledi

İzmir Marşı’na ağır küfürler ettiği videosu ortaya çıkan oyuncu Ebubekir Öztürk, marşın önemini bilmediğini, olayın etki-tepki meselesi olduğunu savundu. Gözyaşları içinde özür dileyen Öztürk, talihsizliğinin videonun internete düşmesi olduğunu söyledi.

Özge Ulusoy’un “Mankenler gidip fakirle mi çıksınlar” sözleri sosyal medyanın gündeminde

Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide bir öğrencinin sorduğu 'Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?' sorusuna 'Neden mankenler fakirlerle mi çıksınlar…' yanıtını veren manken Özge Ulusoy, sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Bahar Candan gündemde kalmayı biliyor: Şimdi de “M” paylaşımı

Moda programı ile tanınan Bahar Candan, Instagram'ın hikaye bölümünden bir fotoğraf paylaşıp üzerine 'M' harfi yaptı. Fotoğraftaki kişinin, Candan'ın adının kaçamak iddialarına karıştığı şarkıcı Murat Boz olduğu yorumları yapıldı.

Şevval Sam’ı oğlu gururlandırdı

İngiltere’de eğitimini sürdüren oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin Oxford Üniversitesi'nin Drama Bölümü'ne seçildi.

Mahkemeden Asena Atalay’a soğuk duş, sosyal medyadan “Oh olsun” tepkileri

Futbolcu Caner Erkin'in boşanma protokolünde kendisini kandırdığını ileri sürerek ünlü futbolcunun servetinin yarısını isteyen eski eşi Asena Atalay'ın mal paylaşımı davasını mahkeme reddetti.

İzmir Marşı’na küfür Öztürk’e “pahalıya” patladı

İzmir Marşı’na ağır küfürler ettiği videosu ortaya çıkan oyuncu Ebubekir Öztürk, rol aldığı diziden kovuldu. Öztürk,avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada ise videonun kesilerek yayınlandığını savunarak, ilgili görüntüler nedeniyle özür diledi.
- Reklam -

Popüler içerikler

Erdoğan’dan Topbaş’ın damadı açıklaması

İBB Başkanı Topbaş’ın FETÖ’den tutuklanan damadı Kavurmacı’nın tahliyesiyle ilgili ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yargıyla alakalı bir konu. Kalkıp da AK Parti’ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' dedi.

Sinir krizi geçiren gelin adayı Aycan sosyal medyanın dilinde

İnternet üzerinden yayınlanan arkadaşlık programı 'Kısmetse Olur'da, iki kadın yarışmacı Aycan ve Gamze arasında çıkan tartışma sonunda, Aycan sinir krizi geçirdi.

Bahçeli’nin Erdoğan’a “Topbaş’ın damadı” yanıtı yankılanıyor

MHP lideri Bahçeli, Topbaş'ın damadı Kavurmacı'nın tahliye edilmesine ilişkin eleştirilerine 'AK Parti'ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' diyerek tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Kavurmacı’yı müdafaa ederek AKP’ye fatura kesildiğini söylemek hem makul, hem meşru, hem de mantıki bir değerlendirme değildir' şeklinde yanıt verdi.

Güneydoğu’da iki ilçe il, iki il ilçe oluyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Cizre şehir olacak dedik ya. Yani Şırnak, Cizre'ye dönüşecek, Hakkari de Yüksekova'ya dönüşecek. Neresi şehir olur, neresi olmaz onu iyi bilirim' diye konuştu.

Online alışveriş mağduru kadınlar paylaşımlarına devam ediyor

Online alışveriş mağduru olan kadınlar, başlarını gelenleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor.

Bizi takip edin

254,102BeğeniBeğen
17,151TakipçiTakip et