10
Canal
5
4
İsveç

İsveç giyim markası H&M Özür Diledi

Dünyaca ünlü İsveç giyim markası H&M'in satışa sunduğu çocuk çoraplarında Arapça "Allah" yazısına benzer figürler bulunması tepkilere neden oldu.
zara

Zara , Türkiye’deki Mağazalarını Kapatıyor mu?

Fatih Altaylı'nın Habertürk'teki "Densizlik işe yaradı" başlıklı yazısında Zara'nın Türkiye'deki mağazalarını kapatacağını öne sürdü.
Fondöten

Kusursuz Fondöten Görünümü İçin İpuçları

Makyaja ilk hangi makyaj ürünüyle başladığımızı sorsalar çoğumuzun vereceği cevap fondöten olurdu. Gelişme çağında artan cilt sorunlarıyla birlikte koşup aldığımız fondötenleri en başta nasıl uygulayacağımız konusunda hiç birimizin bir fikri yoktu.
christmas

Barbie’nin sevgilisi Ken’e “daha fazla” benzemek için…

estetik operasyon tutkunu Rodrigo Alves katıldığı christmas partisinde kendisini şişman bulduğu için kaburgalarını aldırdı.
H&M

H&M ‘e Irkçılık Suçlamasıyla Tepki Yağdı

İsveç merkezli giyim devi H&M'in internet sitesinde satılan ve siyahi bir çocuk mankenin taşıdığı sweatshirt üzerinde "ormanın en havalı maymunu" yazması büyük tepkiye yol açtı.
bakımlı

5 dakikada bakımlı ve güzel görünebilirsiniz…

Her daim bakımlı ve güzel görünmek için ufak tüyolar.
Aralık

21 Aralık ‘en uzun gece’ indirimi

Ekonomik sıkıntı yaşayan perakende sektörü 'kara cuma'nın ardından 21 Aralık 'ı ticari bir fırsata çevirmeye çalışıyor. Bugün internette 'en uzun gece indirimi' furyası dolaşıyor. Türk...
giyim

Ünlü giyim devi birçok mağazasını kapatacak

Ünlü İsveçli ünlü giyim firması H&M, ciro kaybı nedeniyle mağazalarının bir kısmını kapatacak .müşterilerin internetten alışverişe yönelmesi gösterildi.
yüzük

Hangi parmağa hangi yüzük takılmalı?

Parmağınıza taktığınız yüzük, aslında size dair birçok ipucu veriyor. Evli ya da bekâr olmanızın yanı sıra ilişkinizin durumu da yüzük ile belli oluyor.
zincirli

Bu senenin trendi zincirli bikini mi olacak?

Lady Gaga Miami plajlarında zincirli bikinisi ile güneşlenirken verdiği pozlar ile tekrar moda gündemini meşgul edecek gibi duruyor.
- Reklam -

Popüler içerikler

Dünya’daki en cok merak edilen 5 yasaklı yer !

Surtsey Adası - Yolculuk yasağının nedeni: Bilimsel deneyler1963'te, İzlanda sularında bir sualtı volkanı patladı ve kısa bir zamanda 2.7 kilometrekarelik yeni bir ada oluştu....

Sular altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan şehirler

Bir grup ABD’li bilim insanı tarafından yapılan ve sonuçları Proceedings of the National Academy of Sciences dergisinde yayınlanan araştırmada küresel ısınmanın artan etkisiyle 2100 yılında dünyanın birçok şehrinin sular altında kalabileceği ileri sürüldü.
ortaya

Artvin’de Ortaya Çıkan Köye Hayran Kaldılar

Artvin'de, Türkiye'nin en yüksek barajı olan Deriner Barajı, azalan yağışlar nedeniyle 37 metre çekilince eskiden sular altında kalan köy ortaya çıktı.

Çin, Köpek Yılı’na giriyor

12 Hayvanlı Çin Ay Takvimi'ne göre bu gece Horoz Yılı'nı geride bırakarak, Köpek Yılı'na girilecek ülkede, Bahar Bayramı olarak da adlandırılan Çin Yeni Yılı, insanların aileleri ve dostları ile bir arada olduğu en önemli geleneksel bayram olarak kutlanıyor.

Ünlülerin foyasını ortaya çıkartan Instagram fotoğrafları

Pek çoğumuz Instagram'da ünlüleri takip ediyor ve onların yaptığı paylaşımlara hayranlıkla bakıyoruz. Fakat onların formda ve kusursuz görünümlerine aldanmayın çünkü biraz yakından bakıldığında hemen hemen hepsi ufak tefek hileler içeriyor. İşte size ünlülerin foyasını meydana çıkartan fotoğraflar...

Bizi takip edin

242,230BeğeniBeğen
16,745TakipçiTakip et