8
7
13
8

Silikon dolgu mağduru hemşirenin “diploma” pişmanlığı

Adanalı silikon dolgu mağduru hemşire Merve Keleş, 'Haberi okuyanlar ‘Niye diploma sormadın?’ diyor. Keşke aklıma gelseydi de sorsaydım' dedi.

Sosyal medya Adana’da kuaföre silikon dolgu yaptıran hemşireyi konuşuyor

Adana'da, internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan kuaföre dudak silikonu yaptıran hemşire, kullanılan malzemeye bağlı alerjik reaksiyon nedeniyle dudağını tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldı.

Prof. Dr. Karatay’dan “zeytinyağı için” önerisi

Prof. Dr. Karatay, damar tıkanıklıklarını ve kanseri önlemede, tansiyonun kontrol altında tutulmasında önemli rol üstlendiğini belirttiği zeytinyağının günde en az bir fincan içilmesini önerdi.

Uzmanından “tükenmişlik sendromu”na karşı tavsiyeler

EÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hayriye Elbi, tükenmişlik sendromuna karşı iyi uyuyarak, düzenli beslenerek, egzersiz yaparak ve dinlenmeye zaman ayırarak önlem alınabileceğini belirtti.

Ülkenin gündemi ev yapımı konserveler: Uzmanlardan uyarılar

Adana'da aynı aileden üç kişinin domates konservesi yedikten sonra yaşamını yitirdiği iddiaları üzerine uzmanlar ev yapımı sebze konservelerinin sağlık açısından tehlikeli olabileceğine dikkati çekti.

Artık dünyanın en kilolu kadını değil: 2 ayda 242 kilo verdi

500 kilo olarak evinden vinçle çıkarılıp, hastaneye yatırılan Mısırlı İman, iki ayda 242 kilo verdi.

Çay içmek hafızayı koruyor

Her gün düzenli çay içmenin, hafıza kaybı riskini yüzde 50 oranında azalttığı belirlendi.

Uzmanlardan bahar nezlesi uyarısı

Bahar alerjisinin, çocuklarda kulak zarında delinme ve kalıcı işitme kayıpları yapabileceği uyarısında bulunuldu.

Parkinson tedavisinde umut veren yöntem

Uluslararası bir araştırma ekibi, beynin hasarlı bölgelerine konacak yeni hücreler üreterek Parkinson hastalığını tedavi edebilecek ve etkilerini geri çevirebilecek bir tedavi yöntemi bulduklarını duyurdu.

Günde bir saat sosyal medya, çocukların mutluluğunu azaltıyor

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, Facebook, Instagram, Snapchat gibi sosyal medya siteleri ve uygulamalarında günde bir saat geçiren çocukların mutsuzluğu artıyor.
- Reklam -

Popüler içerikler

Erdoğan’dan Topbaş’ın damadı açıklaması

İBB Başkanı Topbaş’ın FETÖ’den tutuklanan damadı Kavurmacı’nın tahliyesiyle ilgili ilk kez konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yargıyla alakalı bir konu. Kalkıp da AK Parti’ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' dedi.

Sinir krizi geçiren gelin adayı Aycan sosyal medyanın dilinde

İnternet üzerinden yayınlanan arkadaşlık programı 'Kısmetse Olur'da, iki kadın yarışmacı Aycan ve Gamze arasında çıkan tartışma sonunda, Aycan sinir krizi geçirdi.

Bahçeli’nin Erdoğan’a “Topbaş’ın damadı” yanıtı yankılanıyor

MHP lideri Bahçeli, Topbaş'ın damadı Kavurmacı'nın tahliye edilmesine ilişkin eleştirilerine 'AK Parti'ye fatura kesmeye kalkmak kimsenin haddi değil' diyerek tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Kavurmacı’yı müdafaa ederek AKP’ye fatura kesildiğini söylemek hem makul, hem meşru, hem de mantıki bir değerlendirme değildir' şeklinde yanıt verdi.

Güneydoğu’da iki ilçe il, iki il ilçe oluyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Cizre şehir olacak dedik ya. Yani Şırnak, Cizre'ye dönüşecek, Hakkari de Yüksekova'ya dönüşecek. Neresi şehir olur, neresi olmaz onu iyi bilirim' diye konuştu.

Online alışveriş mağduru kadınlar paylaşımlarına devam ediyor

Online alışveriş mağduru olan kadınlar, başlarını gelenleri sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor.

Bizi takip edin

254,102BeğeniBeğen
17,151TakipçiTakip et