Şimdi size biraz gümüşten bahsedelim

Gümüşün Bilmediğiniz Duymadığını Faydaları

İnsanlığımızın geldiği noktada tarihsel süreç; günümüz çağı, günümüz insanı, yeniçağ insanı, modern teknoloji çağı, dijital çağ… diye gider. nediyor.com - Peki, gerçekten bunlar gelişmişliği ifade ediyor mu?...
Merkezi İstihbarat Teşkilatı ve eski Ulusal Güvenlik Dairesi'nin firari itirafçısı Edward Snowden'in paylaştığı iddia edilen uzaylı sorgulama videosu büyük ilgi görüyor.

Edward Snowden’in Paylaştığı Uzaylı Sorgusu

nediyor.com - İnternet ortamına 2016 yılında yüklendiği tahmin edilen videonun Snowden'in paylaştığı iddia ediliyor. Videonun kaynağının ise CIA olduğu iddia edilmekte. Hem yerli hem de yabancı internet sitelerinin gündemine oturan video özellikle uzaylı meraklıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
En Parlak Poker Yüzüne Sahip Olanlar Bile Kokuyu Gizleyemezler

Beyinlerimiz Birbirine Bağlı Olabilir

nediyor.com - Birçoğumuz kendisinde yüksek sezgilerin olduğunu düşünür fakat bunun bunun sebebi nedir pek bilmez. Birleşik Krallık Sheffield Üniversitesi’nde psikoterapi Profesörü Digby Tantam, bir cevap bulmuş olabilir.
İlk Duman 10.000 Yıl Önce Çekilmiş

Marihuana ve Hint Kenevirinin 10.000 Yıllık Tarihi

Dilipak köşesinde yer verdiği 'Hint Keneviri yada Yeşil Hazine' başlıklı yazı sosyal medyanın gündemine oturdu. Oldukça radikal bir çıkış olarak görülen yazıya sosyal medyada birbirinden ilginç cevaplar verildi.
Gelin Türkiye'de Ne Kadar Özgürüz Birlikte Karar Verelim

Özgürüm, Özgürsün, Özgür… Ne Kadar Özgürüz?

Dün açıklanan özgürlük indeksine #FreedomReport'a göre Türkiye özgür olmayanların yaşadığı bir ülke olarak değerlendirildi. Peki hakikatten özgür müyüz, yoksa esir mi?
Kentte sıcaklık kışın eksi 64 dereceye kadar düşebiliyor. Yazları ise görülen en yüksek sıcaklık 25 derece.

Politik Sürgün Şehri Yakutsk’da Buzhaneyi Andıran Yaşam

250 bin kişinin yaşadığı Yakutsk, Rusya’nın Sibirya bölgesinde yer alan ve iliklerinizi donduracak kadar soğuk bir bölge.
Dunning-Kruger

Cahil Cesareti: Dunning-Kruger Etkisi

nediyor.com - Hepimizin hayatında 'vay arkadaş şuna bak hem bilmiyor hem de biliyormuş gibi ahkam esiyor' dediğimiz bir tip kesinlikle karşımıza çıkmıştır.
Bakanın dilenci muamelesi yaptığı kanser hastası Dilek hayatını kaybetti

Ben Dilenci Değilim!

İlaç isteyen ama para vereyim diyen Bayraktar'a "Ben dilenci değilim. İnsanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Görüyorum ki çaresizliği hiç tatmamışsınız hayatınızda" diyerek parayı geri iade etmiş ve ağlayarak uzaklaşmıştı.
Nolan Filmi Gerçek Oldu

Interstellar: Dördüncü Mekansal Boyut

Birisi ABD’de birisi Avrupa’da iki farklı ekip tarafından 2D kurulumlar bir araya getirilerek, kuantum Hallefekti  aracılığıyla dördüncü mekânsal boyuta dair bir görüntü yakalandı. Yapılan araştırmada fizik yasalarına dayanarak yer çekimi dalgalarının etkileri incelendi.
The Daily Cyprus, KKTC, KKTC Haber, Kıbrıs Haber, Rum Yönetimi, Kıbrıs Son Dakika, KKTC Son Dakika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, The Daily Cyprus KKTC Haber, The Daily Cyprus KKTC Son Dakika

İnsan Eti Satan Restoran Açtılar

nediyor.com - Kimileri aşina olabilir, Japonlar bölgelerinde oldukça hırlı ve civar ülkeler ile rekabet halindedir. Bu çekişme yemek konusunda da devam eder.
- Reklam -

Popüler içerikler

Dünya’daki en cok merak edilen 5 yasaklı yer !

Surtsey Adası - Yolculuk yasağının nedeni: Bilimsel deneyler1963'te, İzlanda sularında bir sualtı volkanı patladı ve kısa bir zamanda 2.7 kilometrekarelik yeni bir ada oluştu....

Sular altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan şehirler

Bir grup ABD’li bilim insanı tarafından yapılan ve sonuçları Proceedings of the National Academy of Sciences dergisinde yayınlanan araştırmada küresel ısınmanın artan etkisiyle 2100 yılında dünyanın birçok şehrinin sular altında kalabileceği ileri sürüldü.
ortaya

Artvin’de Ortaya Çıkan Köye Hayran Kaldılar

Artvin'de, Türkiye'nin en yüksek barajı olan Deriner Barajı, azalan yağışlar nedeniyle 37 metre çekilince eskiden sular altında kalan köy ortaya çıktı.

Çin, Köpek Yılı’na giriyor

12 Hayvanlı Çin Ay Takvimi'ne göre bu gece Horoz Yılı'nı geride bırakarak, Köpek Yılı'na girilecek ülkede, Bahar Bayramı olarak da adlandırılan Çin Yeni Yılı, insanların aileleri ve dostları ile bir arada olduğu en önemli geleneksel bayram olarak kutlanıyor.

Ünlülerin foyasını ortaya çıkartan Instagram fotoğrafları

Pek çoğumuz Instagram'da ünlüleri takip ediyor ve onların yaptığı paylaşımlara hayranlıkla bakıyoruz. Fakat onların formda ve kusursuz görünümlerine aldanmayın çünkü biraz yakından bakıldığında hemen hemen hepsi ufak tefek hileler içeriyor. İşte size ünlülerin foyasını meydana çıkartan fotoğraflar...

Bizi takip edin

242,230BeğeniBeğen
16,745TakipçiTakip et